Zarządca nieruchomości – O nas

Adminion to zarządca nieruchomości działający na terenie Poznania. Spółka specjalizuje się w optymalizacji funkcjonowania nieruchomości. Oferujemy nie tylko sprawne bieżące zarządzanie nieruchomością, ale również efektywne komercjalizowanie obiektów czy też wspomaganie procesów znoszenia współwłasności oraz relokacji najemców. Świadczymy usługi wyróżniające się stabilnością i efektywnością.

Adminion Nieruchomości Sp. z o.o. to firma, która została założona przez osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Dzięki temu możemy pochwalić się znakomitą znajomością standardów obowiązujących w tej branży oraz wiemy, jak je osiągnąć. Zapraszamy do zapoznania się krótką charakterystyką naszych doświadczeń zawartą poniżej.

Nowoczesny zarządca nieruchomości

Jako zarządca nieruchomości opieramy się na współczesnych rozwiązaniach informatycznych, pracujemy w oparciu o sprawdzone procedury i standardy, a przede wszystkim słuchamy naszych klientów, oferując im spersonalizowane i wariantowe rozwiązania dopasowane do potrzeb. Naszą domeną jest nie tylko sprawne zarządzanie, ale i audyt nieruchomości, który pozwala wskazać błędy zarządcy i inne nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem obiektów. Ponadto prezentujemy wszechstronną ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

zarządca nieruchomościPiotr Derkacz Prezes Zarządu spółki, współwłaściciel. Licencjonowany zarządca nieruchomości. Absolwent Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) ze specjalizacją Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Entuzjasta nowoczesnych rozwiązań usprawniających zarządzanie nieruchomościami oraz poprawiających komfort i bezpieczeństwo użytkowania budynków. Wieloletni, aktywny członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości. Pozazawodowo – pasjonat fotografii, animator i organizator aktywności kulturalnej, miłośnik kajakarstwa turystycznego.
IMG_0432-1Jarek Meyer Członek Zarządu spółki, współwłaściciel. Zarządca nieruchomości. Specjalista ds. inwestycji i nieruchomości komercyjnych posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami, jak i późniejszej eksploatacji budynków. Z powodzeniem potrafi doprowadzić do finalizacji najtrudniejszych przedsięwzięć. Pozazawodowo – miłośnik nurkowania i nieszablonowej turystyki.
IMG_9801-1Małgorzata KucharskaCzłonek zarządu spólki, współwłaściciel. Zarządca nieruchomości specjalizujący się od ponad 20 lat w obsłudze nieruchomości mieszkaniowych. Wspówłaściciel spółki. Cierpliwie, skutecznie i spokojnie potrafi rozwikłać natrudniejsze problemy z którymi spotykają się właściciele nieruchomości. Specjalizuje się w rozliczeniach i monitoringu mediów.Pozazawodowo – miłośniczka podróży i zwierząt, uwielbia dobrą kuchnię.
Posiadamy, wyspecjalizowane w obsłudze nieruchomości, grono specjalistów zzakresu prawa i budownictwa, zapewniające fachowe doradztwo w toku procesów zarządzania nieruchomościami.

W zakresie ubezpieczeńKancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Jankowiak Stawiński Spółka Partnerska. Kancelaria zapewnia optymalny wybór ubezpieczyciela dla naszych nieruchomości, a także wspomaga sprawną likwidację szkód. Więcej informacji o naszym partnerze znajdą państwotutaj.

W zakresie obsługi bankowejPKO BP, największy polski bank, który posiada ofertę dedykowaną specjalnie dla wspólnot mieszkaniowych, doświadczenie w kredytowaniu przedsięwzięć remontowo-modernizacyjnych, wygodne rozwiązania informatyczne oraz kilkadziesiąt placówek w Poznaniu. Ponadto PKO BP zdobył pierwsze miejsce wrankingu bankówzorganizowanym przez magazyn Forbes.

W zakresie oprogramowania firmaMieszczanin. Wykorzystywane przez naszą spółkę rozwiązania informatyczne posiadają moduł do komunikacji z naszymi klientami, który posiada wygodny i przejrzysty interfejs, zapewnia dostęp online do kluczowych informacji oraz zapewnia rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Więcej o naszym partnerzetutaj.

Do góry strony