Wybickiego 6

61-529, Poznań

61 222 34 93

Zarządzanie Nieruchomościami – Dla Klientów Indywidualnych

Spółka Adminion specjalizuje się w optymalizacji funkcjonowania nieruchomości. Oferujemy nie tylko sprawne bieżące zarządzanie budynkiem, ale również efektywne komercjalizowanie obiektów czy też wspomaganie procesów znoszenia współwłasności oraz relokacji mieszkańców. Świadczymy usługi wyróżniające się stabilnością i efektywnością.

Oferta nowoczesnego zarządzania nieruchomościami

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, a realizujemy je poprzez szereg działań z pogranicza administracji, prawa, księgowości i wielu innych dziedzin. Zarządzanie w wykonaniu spółki Adminion to między innymi skuteczna obsługa techniczna nieruchomości, fachowe doradztwo prawne i rzetelne usługi księgowe. Nasza firma gwarantuje współpracę z zespołem ekspertów, którzy profesjonalnie zajmą się obsługą Państwa własnością.

Indywidualnie podejście do zleceń

Indywidualne podejście do każdego obiektu w połączeniu z wyjątkową rzetelnością zapewnia wysoki standard obsługi oraz pozwala dopasować zakres działania do konkretnych potrzeb. Nowoczesne procesy zarządzania umożliwiają zaś poprawę kontroli, komunikacji i efektywności naszych działań. Zanim zaczniemy wprowadzać zmiany skupiamy się na dobrym poznaniu mechanizmów działania każdej nieruchomości. Pozwala to na likwidację konkretnych problemów.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym zapewniamy sprawną komunikację nie tylko z właścicielami nieruchomości, ale również z mieszkańcami czy użytkownikami. Nasze usługi świadczone są bezpośrednio przez współwłaścicieli spółki posiadających kilkunastoletnie doświadczenie. Poniżej znajdą Państwo zakresy czynności, które podejmujemy dla poszczególnych rodzajów nieruchomości.

Skontaktuj się z nami