Zarządzanie nieruchomościami – Luboń

Luboń to kolejna miejscowość, w której zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami. Świadczymy kompleksowe usługi nie tylko z zakresu administracji, ale także księgowości, finansów, obsługi technicznej oraz prawa. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze budynków mieszkalnych i komercyjnych. Cieszymy się zaufaniem klientów z całego województwa wielkopolskiego. Cechuje nas rzetelność w realizacji podjętych zleceń oraz pełen profesjonalizm.

Zarządzanie nieruchomościami dla klientów biznesowych

Klientom biznesowym z Lubonia oferujemy m.in. podejmowanie takich czynności jak obsługa umów, weryfikacja najemców, sprawowanie kontroli nad finansami i komercjalizacją nieruchomości. Zajmujemy się również relokacją najemców. Cały proces przeprowadzamy z poszanowaniem zarówno oczekiwań właściciela nieruchomości, jak i interesów najemców. Podejmując wszystkie czynności, dbamy także o pozytywny wizerunek właściciela budynku. Klienci mogą skorzystać też z fachowego doradztwa.

Zarządzanie nieruchomościami dla klientów indywidualnych

Klientom indywidualnym proponujemy m.in. likwidowanie współwłasności budynku zarówno na drodze sądowej, jak i umownej. Oferujemy również obsługę techniczną i nadzór nad wszystkimi koniecznymi przeglądami oraz naprawami. Monitorujemy także zużycie mediów i odpowiednio rozliczamy koszty ich zużycia. Zajmujemy się też pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości.