Zarządzanie nieruchomościami – Plewiska

Nasza firma zajmuje się także zarządzaniem nieruchomościami w Plewiskach. Pierwszym etapem naszych prac jest zapoznanie się z mechanizmem funkcjonowania budynku. Na podstawie uzyskanych informacji dostosowujemy kolejne z podejmowanych przez nas działań. W zależności od istniejących potrzeb wprowadzamy rozwiązania usprawniające komunikację między zarządcą i mieszkańcami lub użytkownikami lokali. Jeśli to konieczne, rozwiązujemy także istniejące problemy prawne, zajmujemy się windykacją należności, kontrolujemy rozliczenia zużytych mediów itd.

Zarządzanie nieruchomościami wynajmowanymi

W Plewiskach zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami na wynajem. Proponujemy kompleksowe usługi nie tylko z zakresu administracji, ale także obsługi technicznej, księgowości oraz prawa. Prowadzimy weryfikację najemców, przygotowujemy lokale do wynajmu, a także dbamy o prawidłowy przebieg transakcji i zapis umowy. Zajmujemy się rzetelną księgowością, kontrolowaniem płatności i windykacją należności. Dbamy o stały dostęp najemców do mediów i odpowiednie rozliczanie ich zużycia.

Nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu nieruchomościami – Plewiska

W naszej firmie lubimy przejrzyste rozwiązania. Z tego powodu, nadzorując nieruchomości, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, które umożliwiają rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych, tworzenie planów finansowych, zarządzanie przeglądami, zgłaszanie niezbędnych napraw itd. Dzięki przejrzystej stronie internetowej kontakt mieszkańców z administracją jest znacznie ułatwiony.