Zarządzanie nieruchomościami – Swarzędz

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania nieruchomościami. Działamy m.in. na terenie Swarzędza, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wykonujemy czynności związane z administracją budynków mieszkalnych, usługowych i biurowych. W zakresie naszej działalności mieszczą się również doradztwo na rynku nieruchomości czy relokacje najemców. Wszystkie działania podejmujemy w interesie klienta, z dbałością o jego dobry wizerunek.

Zespół zarządzania nieruchomościami w Swarzędzu

Zarządzaniem nieruchomościami w Swarzędzu i innych miejscowościach zajmują się bezpośrednio współwłaściciele spółki – profesjonaliści posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Świadczone usługi są wzmacniane przez szeroko rozwiniętą sieć partnerów. Współpracujemy m.in. ze specjalistami z zakresu bankowości, księgowości, budownictwa, ubezpieczeń i oprogramowania. Dzięki naszym partnerom jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości kompleksowe usługi.

Na czym polega zarządzanie nieruchomościami?

Zarządzanie nieruchomościami to kompleksowa opieka nad budynkiem. Nasza firma w ramach zlecenia wykonuje m.in. takie czynności jak prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego, zapewnienie stałego dostępu do mediów i prawidłowe rozliczanie ich zużycia, rozwiązywanie problemów prawnych i zapobieganie im w przyszłości. Oferujemy rzetelne prowadzenie księgowości i wdrożenie rozwiązań optymalizujących koszty utrzymania budynku. Weryfikujemy również podpisywane umowy oraz zajmujemy się windykacją należności. Zapraszamy do kontaktu!