Wybickiego 6

61-529, Poznań

61 222 34 93

Zaufali nam

Nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami zostało docenione przez naszych Klientów. Poniżej znajdą Państwo rekomendacje potwierdzające jakość obsługi Klienta oraz naszą niezawodność i doświadczenie zdobywane przez wiele lat.

 

zarządca nieruchomości - Adminion „Pana Piotra Derkacza, obecnie pracującego w firmie Adminion Nieruchomości Sp. z o.o. cechuje duża wiedza zawodowa, fachowość, doświadczenie i rzetelność w działaniu, co pozwala mu między innymi optymalizowanie funkcjonowania powierzonych nieruchomości”


zarządca nieruchomości - referencje  „Oceniamy współpracę bardzo pozytywnie i rekomendujemy Adminion jako zarządcę nieruchomości komercyjnych


zarządca nieruchomości - polecam„Polecamy Panią Małgorzatę Kucharską jako administratora ze względu na jej zaangażowanie w rozwiązywanie problemów wspólnoty, doświadczenie, opanowanie i wiedzę merytoryczną”


dyjaczyński„Polecam Adminion jako specjalistę od rynku nieruchomości. Przy ich pomocy sprawnie i profesjonalnie dokonałem transakcji sprzedaży nieruchomości. Specjaliści z Adminion Nieruchomości fachowo przygotowali lokal do sprzedaży i odpowiednio zareklamowali, co sprawiło, że nie było problemu ze znalezieniem nabywcy.”

Skontaktuj się z nami