Zarządzanie nieruchomościami – Poznań

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami w Poznaniu. W ramach świadczonych usług podejmujemy się m.in. prowadzenia księgowości, rozwiązywania problemów natury prawnej i im zapobiegania oraz nadzorowania najmu lokali. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Współpracujemy z rozbudowanym zespołem specjalistów zajmujących się ubezpieczeniami, obsługą prawną i finansową, a także zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi. Wszystko po to, aby zapewnić klientom najwyższej klasy usługi.

Zarządzanie nieruchomościami z ramienia wspólnoty

W naszej firmie z siedzibą w Poznaniu zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Oferujmy kompleksowe usługi prawne, księgowe i techniczne. Kontrolujemy funkcjonowanie budynku, zwołujemy zebrania członków wspólnoty, a także czuwamy nad ich prawidłowym przebiegiem. Dbamy o sprawny przepływ informacji wewnątrz wspólnoty. W celu zapewnienia ciągłości komunikacji korzystamy zarówno z metod tradycyjnych takich jak tablice ogłoszeń oraz z nowoczesnych rozwiązań, np. strony internetowej.

Kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami w Poznaniu

Nasze profesjonalne usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami w Poznaniu nie kończą się na administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi. Współpracujemy również z właścicielami lokali na wynajem. Nasza działalność w tym obszarze obejmuje m.in. weryfikację najemców, przygotowanie lokali pod wynajem, nadzór nad przebiegiem całej procedury, a także nadzór nad zużyciem mediów i kontrolowanie wpłat.