Zarządzanie nieruchomościami – dla klientów indywidualnych

Optymalizujemy funkcjonowanie nieruchomości poprzez sprawne zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych, nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem (w tym kamienicami), a także pojedynczymi lokalami. Naszym zadaniem jest zapewnienie mieszkańcom, użytkownikom, właścicielom i najemcom lokali maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów operacyjnych. Usługi świadczymy na terenie Poznania.

Nowoczesne narządzanie nieruchomościami – oferta

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, a realizujemy je poprzez szereg działań z pogranicza administracji, prawa, księgowości i wielu innych dziedzin. Zarządzanie nieruchomościami w wykonaniu spółki Adminion to między innymi skuteczna obsługa techniczna, fachowe doradztwo prawne i rzetelne usługi księgowe. Nasza firma gwarantuje współpracę z zespołem ekspertów, którzy profesjonalnie zajmą się obsługą Państwa nieruchomości. Indywidualne podejście do każdego obiektu w połączeniu z wyjątkową rzetelnością zapewnia wysoki standard obsługi oraz pozwalają dopasować zakres działania do konkretnych potrzeb. Nowoczesne podejście do procesów zarządzania umożliwia zaś poprawę kontroli, komunikacji i efektywności naszych działań.

Skupiamy się na dobrym poznaniu mechanizmów działania każdej nieruchomości, zanim zaczniemy wprowadzać zmiany. To pozwala na likwidację konkretnych problemów. Dzięki temu, że wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, zapewniamy sprawną komunikację nie tylko z właścicielami nieruchomości, ale również z mieszkańcami czy użytkownikami. Tym sposobem ograniczamy też negatywny wpływ na środowisko. Nasze usługi świadczone są bezpośrednio przez współwłaścicieli spółki posiadających kilkunastoletnie doświadczenie.

Poniżej znajdą Państwo zakresy czynności dla poszczególnych rodzajów nieruchomości.

Adminion Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Wybickiego 6
61-529 Poznań

KRS 0000535490
Regon 360355550
NIP 783-17-19-884

Do góry strony