Zarządzanie nieruchomościami – Suchy Las

Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami w Suchym Lesie. Oferujemy kompleksowe usługi, w których skład wchodzi m.in. prowadzenie rzetelnej księgowości, zarządzanie finansami, obsługa techniczna, zapewnianie stałego dostępu do mediów, przygotowanie lokali na wynajem i wiele innych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Aby zapewnić usługi wysokiej klasy, współpracujemy również ze specjalistami z innych dziedzin.

Na czym polega zarządzanie nieruchomościami?

Zarządzanie nieruchomościami w Suchym Lesie i innych miejscowościach polega na kompleksowej opiece nad budynkiem. W obręb podejmowanych czynności wchodzi m.in.:

  • prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego,
  • obsługa techniczna nieruchomości,
  • kontakt z mieszkańcami,
  • prowadzenie księgowości,
  • organizacja zebrań wspólnoty,
  • zawieranie i kontrola umów.

To tylko niewielki fragment naszej działalności. Aby zapoznać się z pełnym zakresem naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy pojawiające się wątpliwości.

Zespół zarządzania nieruchomościami w Suchym Lesie

Nasza firma została założona przez specjalistów mogących poszczycić się przynajmniej kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Działamy w oparciu zarówno o sprawdzone metody, jak i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Świadcząc nasze usługi, współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa, budownictwa, obsługi bankowej, ubezpieczeń, a także oprogramowania. Dzięki tak rozwiniętej sieci współpracowników jesteśmy w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.