Wybickiego 6

61-529, Poznań

61 222 34 93

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Sprzedaż nieruchomości to zajęcie czasochłonne. Jeśli chcemy, aby przeprowadzona transakcja okazała się korzystna, niezbędne jest podjęcie całego szeregu działań. Pierwszym z nich jest ustalenie właściwej ceny, co wbrew pozorom może nie być łatwym zadaniem, o ile nie śledzi się dokładnie trendów na rynku nieruchomości. Kolejnym etapem jest znalezienie odpowiedniego kupca. Wymaga to poświęcenia nie tylko dużej ilości czasu, ale i odpowiednich nerwów, ponieważ trzeba stale udzielać informacji potencjalnym nabywcom. Może się również zdarzyć, że nasz telefon będzie milczał, ponieważ ogłoszenie nie dotarło do odpowiednich ludzi. Należy również zarezerwować kilka dodatkowych godzin na oprowadzanie zainteresowanych osób po budynku. Znalezienie kupca, wcale nie kończy sprawy, ponieważ należy w odpowiedni sposób przygotować transakcje, tak aby jej finalizacja przebiegła w pełni bezpiecznie.

Dlatego w celu doprowadzenia do sprawnej i korzystnej sprzedaży lub wynajmu nieruchomości warto skorzystać z usług pośrednika w obrocie nieruchomościami. W skład zakresu usług związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami wchodzą:

  • sprawne przygotowanie transakcji,
  • odpowiednia reklama,
  • weryfikacja i pozyskanie klienta,
  • bezpieczne przeprowadzenie transakcji.

Są Państwo zainteresowani powyższymi usługami? Prosimy o skontaktowanie się z nami, a nasi specjaliści przygotują szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb.Prowadzimy dodatkowo doradztwo rynku nieruchomości dla klientów biznesowych.

Skontaktuj się z nami